Hloubkové čištění koberce i s odstraněním alergenů zajití „ Strojní čištění a tepování sedaček Hradec Králové“

Dostala jsem na starost kamarádčinu kočku. Po dobu její služební cesty jsem měla jejího mazlíčka hlídat. Nikdy jsem kočku doma neměla, ale říkala jsem si, že to asi nebude nic těžkého. Kočka byla zvyklá chodit na svůj kočičí záchod a byla čistotná, žádný problém to nebyl. Tedy jen do chvíle, než začala příšerným způsobem línat.

Koberec bez skvrn

Chlupy byly všude

Její chlupy byly prostě všude, měla jsem to na všem oblečení, na gauči a nejlíp se držely na koberci. Snažila jsem se to uklízet, jenomže aby to bylo k něčemu. Musela bych neustále pobíhat za kočkou s vysavačem v ruce a na to jsem neměla čas. Nakonec jsem usoudila, že to ještě na těch pár dnů vydržím a budu se to snažit ignorovat.

Jak na skvrny na koberci

Kdo to ale ignorovat nemohl, byl můj přítel, který za mnou přijel. Když vstoupil do pokoje, okamžitě se strašlivě rozkašlal a začaly ho svědit oči, vysvětlil mi, že má dost silnou alergii na zvířecí srst a roztoče. Dusilo ho to tak silně, že musel jít zase domů. Domluvili jsme se, že se uvidíme, až kočku zase vrátím.

Jak odstranit alergeny na trvalo

Trápilo mě ale pomyšlení, že by se mi chlupy nemuselo podařit zcela vysát a že by mohly v koberci nějaké alergeny ještě zůstat. Dříve, než se kamarádka vrátila, vyhledala jsem si na internetu firmu, která čistí koberce do hloubky a je schopná odstranit i alergeny. Vyhovovala mi firma A Servis Lipka, s.r.o, Čištění koberců Hradec Králové, se kterou jsem se dohodla na čištění hned první den poté, co si kamarádka kočku odnese.

Po alergenech ani stopa

Firma byl úžasná. Hloubkově a precizně koberec vyčistila strojovou metodou. Byly pryč všechny nečistoty a také, jak později zjistil i můj přítel, alergeny. Firma mi kromě koberce vyčistila i čalounění sedačky, takže ani ta už přítelovy dýchací cesty nedráždila. Navíc všechno bylo vyčištěno tak nádherně, že byli koberce i sedačka téměř k nepoznání.

Pomoc od profesionálů s čistěním kobercůHloubkové čištění

Koberec bez prachuČistý koberec do každé domácnosti

Čištění strojovou metodouOdstranění chlupů z koberce

Odstranění alergenů z koberce

Author: Tomáš

Share This Post On