Kravský hnůj na koberci? Ani v tom mě Čištění koberců Brno nenechalo

Hloubkové čištěníDárek tchýni se mi nevydařil. Abych byl upřímný, dokonce to byla katastrofa. Moje tchyně je suprová, vážně. Úplně boří všechny ty vtipy a mýty, které se o nich tradují. Myslím, že časem bychom mohli být dokonce přátelé. Protože, kdykoliv jdeme s přítelkyní k její rodině na návštěvu, neskutečně se bavím. Taťka je sympaťák, který toho sice moc nenamluví, ale když už něco řekne, je to perla. Maminka je zase super střelená, ale myšleno v tom nejlepším smyslu.

Aktiviní tchýně a její výtvory

Chemické čištěníMaminka pořád podniká nějaké adrenalinové zážitky, nebo něco kutí. K Vánocům jsme jí kupovali sadu vrtačky, aku šroubováku a elektrickou pilku, protože si chtěla na dvorku vyrobit vlastní budku pro ptáčky. Podniká i mnoho dalších aktivit, takže se podobnými zážitky můžeme s přítelkyní  bavit na každé návštěvě. Které mám paradoxně rád, nikdy bych neřekl, jak může být nedělní oběd lepší než fotbal v televizi.

Čištění koberců Brno jako dárek k svátku

Vysokotlakové čištěníKdyž jsem se ptal posledně tchýně, co jí mám dát ke svátku, tak říkala hnojivo – kdo by si pomyslel, že nakonec bude potřeba využít i služeb Čištění koberců Brno. Já jsem se podivil, ale zvykl jsem si v této rodině se nedivit už nahlas. Proto jsem se jí jen zeptal, nač to potřebuje. A říkala, že chce na dvorku založit bylinkovou zahrádku. Tak jsem to dál neřešil a na další nedělní oběd jsem dárek rovnou přivezl. Pro hnůj jsem jel za město, k bývalému spolužákovi, který má statek, takže mi dal kravský hnůj. Hezky to „naaranžoval“ do kýblíku, takže jsem přes ucho kýblu jen navázal stuhu, kterou jsem měl s sebou jako vtip – no je to přece dárek – a vyjel na oběd. Tam bylo ale všechno hektické, tak jsem mamince nestihl ani popřát, a hned jsme sedli ke stolu a jedli.

Nečekaný zvrat u nedělího obědu

Špinavý koberecKdyž šel ale tchán na záchod, nevšiml si mého „daru“ a v šeru předsíně o kýbl zakopl a nadělení bylo na koberci. V tom se strhla vlna otázek. Panebože, co to má být. Z kuchyně se zase ozvalo, co to tu tak smrdí. Když se všichni šli podívat do předsíně, maminka se mě vyděšeně zeptala, co jsem to donesl. A já řekl, že hnůj z farmy. V tom maminka chytla záchvat smíchu. Prý by jí nenapadlo, že donesu čerstvý, chtěla, abych koupil nějaké granulované hnojivo.

Jak vyčistit koberecDruhý dárek ode mě pak bylo zaplacení čištění koberce, na které jsem pozval úklidovou firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o Čištění koberců Brno, která nám čistí koberce ve firmě už roky, takže jsme moc spokojení. A SERVIS u tchánů tedy zvládl svým kotoučovým strojem dostat z koberce i takovou neplechu včetně odstranění zápachu, naopak celý byt provoněla použitá kosmetika.

 

 

Hlína na koberciČistý koberecSkvrna na koberci

Author: Michaela

Share This Post On