I neotevíratelná okna musíte jednou umýt, pomůžou „Výškové práce Brno“

profesionální mytí oken

Bude to znít absurdně, ale nedávno jsem si musela domů pozvat firmu, aby mi umyla okna ve výšce. Na tom samozřejmě není nic absurdního. Důvod byl ten, že jsem nedokázala dvě okna otevřít, protože se mi v tom mechanismu něco porouchalo. Nikdo si s tím nevěděl rady. Šlo by to jedině silou, a to by se riskovalo úplné poničení, takže bych pak nějakou dobu mohla být bez oken. To jsem riskovat nechtěla. Mytí oken Brno.

Budu si muset nechat okna vysadit z rámu a vyměnit…

Budu si muset nechat okna vysadit z rámu a vyměnit. Ale zatím se mi nechtělo do toho pouštět. Je to už přece jen náročnější práce, která nebude hotová jen tak rychle a musím u ní každopádně být. Zatím jsem se spokojila s tím, že tyto dvě okna už pár měsíců neotevírám a větrám ostatními okny. Jenomže s tím se pojil jeden zásadní problém – nebyla jsem je schopná umýt.

A už to začalo trvat docela dlouho a okna vypadala hůř a hůř, nemohla jsem se na to dívat. Pohled na ně mě strašně frustroval. Znám lidi, kterým by to vůbec nevadilo, nebo by se na ně nedívali. Já taková nejsem a jsem velice háklivá na špínu. Mytí oken Brno.

mytí ve výškách     jak správně umýt okna     trik suchého čištění     mytí a leštění Brno

Normální člověk by se v takovém případě asi pustil do výměny oken…

Normální člověk by se v takovém případě asi pustil do výměny oken, jenomže mě se do toho tak strašně nechtělo, že jsem si raději vyhledala firmu, která mi zajistí umytí oken. Pozvala jsem si k tomuto účelu firmu A SERVIS LIPKA,s.r.o., Mytí oken Brno. Firma, a především její pracovníci, na mě udělali skvělý dojem. Nejenže se nezdráhali ke mně přijet kvůli pouhým dvěma oknům, ale navíc pracovali velice rychle, a co je hlavní – opravdu kvalitně.

Sama jsem na čistotu hodně vysazená, takže by mi neuniklo, kdyby nebylo něco uděláno dobře, ale tato práce byla udělána tak precizně, že o nějakém odfláknutí nemohla být řeč. Okna byla nádherně umyta a vyleštěna. čistá oknaRozhodně služby A SERVISU stojí za to. Mytí oken Brno.

mytí oken a výloh

zářivá čistá okna

 

Author: Lucie

Share This Post On