Mytí oken Praha hravě umyje všechna nepřístupná okna

Půdní okna domu rodičů se nemyla ani nepamatuji. Za prvé to vlastně ani není moc zapotřebí, protože na ně stejně není vidět a na půdě nikdo nebydlí. Za druhé jsou tak hloupě udělaná, že bychom je stejně umyli jen, kdybychom si k domu přistavili několik metrů dlouhý žebřík a balancovali na hraně. Nejsou totiž otevíratelná. Nikoho to ale nikdy netrápilo, mýt je prostě nebylo zapotřebí.

Mytí okenLeštění okenkapky vody na okně

Všechno ale zkazil můj přítel (teď už manžel), když mě požádal o ruku. Naši začali neskutečně bláznit. Vzhledem k tomu, že v jejich domě se mělo odehrávat předání nevěsty a také tam bylo nachystáno pohoštění pro čekající svatebčany, chtěli, aby náš dům byl jako z cukru. Celý rok před svatbou dolaďovali kolem domu všechny maličkosti. Vrhali se na různé opravy a opakovaně smýčili celý dům. Skoro to vypadalo, jako kdyby ta hlavní pozornost v našem svatebním dnu měla být věnována domu.

I okna na půdě je důležité udržovat čistá

Zbýval asi měsíc do svatby a dům už byl několikrát detailně uklizen, když rodičům došlo, že na něco zapomněli – okna na půdě! Tohle jim chybělo k tomu, aby nás konečně přivedli k dokonalému šílenství. Nedali si vymluvit, že cídit okna, na která není vůbec vidět, je absolutně zbytečné. Musela se objednávat firma, která dokázala okno i v té výšce umýt. A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 10 se toho úkolu zhostil perfektně.

utírání oknaČistící přípravky na oknačisté okno

Bylo to pro nás odlehčení, když jsme se pro jednou odtrhli od příprav a pozorovali ty famózní akrobaty. S horolezeckým vybavením viseli na střeše a drhli okna se zápalem, jako by je taková velká vzdálenost od země vůbec nedělila. Okno umyli nádherně, škoda, že to šlo vidět jen z půdy, ale i tak musel rodiče hřát příjemný pocit.  Navíc tak objevili skvělou firmu, kterou možná zase příště s mytím oken neb oněčím jiným osloví.

úklidová firmapráce ve výškáchSpokojená rodina

Author: Michaela

Share This Post On