Každý boj se špínou vyhrajete díky kotoučovému stroji

čištění koberců BrnoŘíká se, že rozdíl mezi chlapcem a mužem je jen v ceně jejich hraček. To je možná pravda, ale já pozoruji také rozdíl v náročnosti oprav toho, co zničí. A nejlepší je, když se ti dva – mladý chlapec a dospělý muž dají dohromady.čištění potahů Brno

Přítel byl blázen do válečné tématiky. Neustále se díval na všemožné dokumenty, četl o technice a jeho představa ideálně stráveného víkendu bylo běhat po lese s bandou upocených chlapů a střílet po sobě barevné kuličky, které se při nárazu rozprsknout po celém okolí – čištění koberců Brno.

Z těchto víkendů přijel vždy špinavý, plný modřin, ale šťastný, tak jsem mu to tolerovala, navíc jsem alespoň jednou měsíčně měla klid. Veškeré své haraburdí skladoval u sebe v pracovně a tedy mimo dosah našich dvou chlapců.

 

 

víme jak na čištění potahů Brno

Jednoho dne však přiběhl celý udýchaný…

Jednoho dne však přiběhl celý udýchaný a už z chodby na mě křičel, kam zmizela ta nově koupená nádoba plná oranžových kuliček. Vím já, pokrčila jsem rameny a věnovala se dál své práci. V ten moment, jsem ztuhla zděšením. Okamžitě jsem se rozeběhla do dětského pokoje s přítelem v patách. Můj odhad byl správný. Kluci ve chvilce nepozornosti nádobu čmajzli. Překvapivě ji zvládli otevřít a při zjištění, že kuličky praskají a teče z nich barva se náramně bavit tím jak barvu rozpatlávali po sobě a po kuličkách skákali. Kde jinde než na koberci.firma na čištění potahů Brno

Modrý koberec s hvězdami byl nyní téměř celý oranžový. Přítel mě ujišťoval, že barva je rozpustná ve vodě, že to stačí vydrhnout než to uschne a že se o vše postará. Opravdu se postaral… Zkusil to sám, ale nějak to nedopadlo, barva se jen více rozpatlala a dostala hlouběji do koberce.

Odmítal se však vzdát. Kapituloval však na vlastních silách a rozhodl se, že když nejde něco dobýt samostatně je nutné zavolat na pomoc silného spojence. Naším spojencem v nouzi byl A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno. Vyzbrojeni silným nepřemožitelným kotoučovým strojem dorazili na naše bojiště a pustili se do práce.

firma na strojové čištění koberců Brno
Kotoučový stroj díky své munici v podobě účinné chemie, bojoval s barvou, která se držela až hluboko uvnitř vláken koberce. Pomocí silných kartáčů dokázal během okamžiku barvu a veškeré nečistoty dostat na povrch, kde se hromadili v podobě zabarvené pěny. Pěna se následně odstranila vysátím a koberec byl, světe divse, jako nový. Snad ještě lepší. firma na čištění koberců Brno

Od té doby vím, že v náročném boji je vždy důležité mít zkušenější spojence. A mimochodem také, že tři příslušníci mužského pohlaví jsou na jeden koberec prostě moc.

 

 

úklidová firmaVysokotlakové čištění

 

 

Author: Marcela

Share This Post On