Nejlepší odstranění chlupů z koberce

čištění koberců Praha 9Když jsme si pořizovali štěně Zlatého Retrívra nikdy nás nenapadlo, že bude tak náročné postarat se o něj. čištění koberečků Praha 9Už za nedlouho jsme měli rozkousaný veškerý nábytek, loužičky všude a k tomu všemu se přidali i chlupy. Bohužel jsme pejska nestíhali kartáčovat a tak se srst začala usazovat naprosto všude. Brzy byly chlupy v koberci a nedali se vysát ani kotoučovým nástavcem na vysavač. Začali jsme být zoufalí. Pejska jsme už zvládli naučit co je správné a co nesmí, ale chlupů u koberce jsme se nezbavili.

Když nám začalo být ze vzhledu koberce trapno před návštěvami rozhodli jsme se něco udělat. Chtělo to razantní krok, odborné profesionální čištění. Na internetu jsme nalezli společnost A SERVIS LIPKA,

čištění potahů

s.r.o., čištění koberců Praha 9 a ihned ji kontaktovali. Společnost působila velice profesionálně,

hloubkové čištění potahů

komunikace byla velmi rychlá, žádné zbytečné protahování.

 

V domluvený den a čas dorazili pracovníci a šli se okamžitě podívat na koberec…

V domluvený den a čas dorazili pracovníci a šli se okamžitě podívat na koberec. Bylo nám za vzhled koberce stydno, ale pracovníci nás ujistili, že nejde o nic neobvyklého. Naopak nás utvrdili v tom, že je dobře, že koberec dáváme vyčistit předtím než se u nás vytvořili nejrůznější alergie a dýchací problémy, které se často z chlupů mohou udělat – čištění koberců Praha 9.jak na koberec, aby byl zase jako nový

kdo provádí hloubkové čištění potahůKoberec čistili pomocí kotoučového stroje, který díky svým mohutným kartáčům dokáže vykartáčovat z koberce veškeré nečistoty. I s chlupy zamotanými do koberce si celkem snadno poradil. V kombinaci s účinnou chemií vytvořil pěnu, která koberec vydesinfikovala a navázala na sebe veškeré mikroskopické nečistoty a dostala je na povrch. Pěna se následně odstranila vysavačem a zbyl jen čistý koberec.

Od té doby kartáčování našeho pejska nezanedbáváme a naopak se o něj pořádně staráme, aby se znečištění jakéhokoli druhu neopakovala. Díky A SERVISU je koberec stále krásně čistý a svěží.

 

firma na čištění koberce

firma vyčistící koberce

kdo nám vyčistí koberec

firma vyčistící koberec

Author: Marcela

Share This Post On