Taky nemáte Nimbus 2017? Proto je nejlepší si na mytí oken najmout úklidovou firmu

S rodinou jsme si otevírali restauraci v centru města, na to místo jsme se opravdu načekali, takže jsme chtěli, aby to bylo co nejlepší, když už se nám to konečně povedlo. S interiérem jsme si opravdu vyhráli, chtěli jsme ji do exotického stylu a nemělo to chybu, jediné, co furt nebylo podle našich představ byla okna. Snažili jsme se je vyleštit, ale pořád to nebylo ono. A zkoušeli jsme to všichni, čestně. Ale chtěli jsme, aby na otevíračku bylo opravdu vše dokonalé, tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno.

Mytí okenLeštění oken

Měla opravdu nejlepší ohlasy, lidi je opravdu moc vychvalovali, tak jsme si řekli, že to bude to pravé…

Měla opravdu nejlepší ohlasy, lidi je opravdu moc vychvalovali, tak jsme si řekli, že to bude to pravé. A také že ano a musím za sebe i další členy své rodiny říct, že odvedli opravdu vynikající práci, v takový výsledek jsme nečekali ani přes tu hromadu pochvalných recenzí. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, protože jsme na to měli vyhraněné jen určité termíny a byli jsme rádi, že byli schopní se nám přizpůsobit. I když se jednalo o menší zakázku, protože se jednalo o mytí oken pouze jednoho patra, vyšli nám ve všem vstříc a chovali se velmi profesionálně a jejich celková organizace ohledně splnění práce byla perfektní.

kapky vody na okněutírání okna

Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb. Nejedná se o úplně nejlevnější firmu, ale zase odvádějí opravdu skvělou práci. Takže si myslím, že to rozhodně nejsou zbytečně utracené peníze. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné. Které samy o sobě nejsou nejlevnější, navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla. Navíc to není drahé tolik, že byste si řekli, že je to vyloženě nadsazené. Podle nás je to ještě v pořádku. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak A SERVIS LIPKA je jasná volba. Protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme.

úklidová firmaČistící přípravky na okna

A SERVIS nám totiž zařídí vše, co potřebujeme…

A SERVIS nám totiž zařídí vše, co potřebujeme. Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb. Ještě jsme se při jejich hledání na jejich stránkách dočetli. Že nabízí celou řadu i dalších služeb, například čištění koberců a podlah, odstraňování plísní a graffiti. Takže pokud poptáváte i něco jiného, tak tady máte vše na jednom místě a to se zárukou kvality. Takže jakou úklidovou firmu při poptávce těchto služeb hledat? No samozřejmě A SERVIS LIPKA!

práce ve výškáchJakými prostředky nejlépe vyčistit okna?kvalitní leštění plochy

Author: Anetka

Share This Post On