Díky strojovému čištění koberců nejsou skvrny od vína nebo burčáku problém

čištění koberců BrnoNa tohle období se těším celý rok! Podzim a burčák. Burčák je pro mě nejlepší alkohol na světě, snad kvůli tomu, že je jeho sezóna tak krátká a zůstává tedy jako jedna z mála věcí v dnešním světě výjimečná a sezonní. Mám ho taky spojený s různými burčákovými pochody a hody celkově. Tohle období je pro mě prostě srdcová záležitost. V rodném městě své babičky mám jedno oblíbené vinařství, kde dělají burčák ze všech nejlepší. I když je to docela daleko od mého nynějšího bydliště, nikdy si tam nezapomenu zajet aspoň pro 5 litrů – čištění koberců Brno. nejlepší firma na čištění koberců Brno

 

Letos jsem na nákup vyslala manžela, který měl pracovní cestu kolem. Strašně moc jsem se těšila až přijede a společně si dáme, ale co jsem netušila je, že neví, jak se takový burčák skladuje a převáží. Poté co ho tedy dovezl a chtěl nám v obyváku každému nalít po skleničce, nastala osudná chvíle, kdy lahev vybouchla a všechno v obyváku bylo od burčáku. Stěny, nábytek, koberec, no prostě všechno. No co stejně jsme chtěli vymalovat. Nábytek jsme samozřejmě umyli, ale odkud jsme to prostě nebyli schopní dostat, byl koberec. Jelikož koberce nejsou úplně nejlevnější záležitost a ten co máme v obyváku ani nebyl moc starý, rozhodli jsme se, že investujeme do jeho vyčištění.

 

typ jak vyčistit matrace

recenze jak vyčistit matrace

recenze na firmy čistící matracerecenze na firmy čistící koberce

 

Za chvíli jsme na internetu našli firmu…

 

recenze na firmy čistící čalounění

Za chvíli jsme na internetu našli firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, a okamžitě jsme jim zavolali a dohodli jsme se s nimi na tom, kdy přijedou. Velice jsme ocenili, že byli schopní přijet tak rychle a nemuseli jsme čekat několik týdnů. Jejich zaměstnanci mě seznámili s postupem, který používají, jímž je metoda strojového čištění kotoučovým strojem. Upozornili mě také na rozdíly mezi extrakční metodou a jejich metodou. Při použití metody kotoučového strojového čištění tak na koberci nebylo vůbec poznat, že došlo k nějaké nehodě. Jedním z rozdílů použití metody strojového čištění je to, že chemikálie působí do hloubky a nečistí koberec jenom povrchově. Zaměstnanci A SERVISU použitím kotoučového stroje kosmetiku pečlivě vpravili do koberce tak, aby mohla účinně působit.

 

recenze na firmy čistící čalounění

Asi 50 kilový stroj využil silných a přitom velmi šetrných rotačních kartáčů a zapracoval tak aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstranila všechny zbytky burčáků, ale i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Jsem velice ráda, že jsme na internetu našli právě tuto firmu. Protože sama bych koberec takto určitě nevyčistila a firmy, které nabízejí extrakční metodu, by byly jen vyhozené peníze. Velice rádi tedy tuto firmu doporučíme dál a to kvůli dvěma důležitým věcem. Prvním z nich je velice profesionální a milý přístup jejich zaměstnanců, od první do poslední chvíle se všichni chovali výtečně. Druhou věcí je kvalitně odvedená práce s použitím toho nejmodernějšího vybavení. Pro ty co potřebují vyčistit víc, než koberec je výhodou také to, že A SERVIS nabízí mnoho dalších služeb. Takže máte všechno na jednom místě.

Author: Marcela

Share This Post On