Pestrobarevné limonády na koberci nejsou pro strojové čištění problém. Strojní tepování Praha 1

Čištění koberců ceníkPokud máte malé děti, tak víte, že se to nikdy neobejde bez nehod v podobě rozlitého pití, vyklopené jídla a podobně. A pokud se jich sejde více, platí to trojnásobně a je opravdu těžké je všechny uhlídat. To samé řešili naši poslední klienti. Konala se u nich proč čistit koberec kotoučem

narozeninová oslava, kde se sešlo asi sedm dětí, kterým na pití nakoupili barevné zonky limonády místo dětského šampusu, protože paní říkala, že je všechny mají v oblibě – Čištění koberců ceník.

 

Ale bohužel se stalo, že jedno z dětí vylilo pestrobarevnou modrou zonku na koberec. Klientka se to nejdříve snažila vyčistit sama, ale když věděla, že nic z toho nefunguje, nechala to radši být, než kdyby se stalo, že by si koberec spatným čištěním poničila. Zkoušela na to totiž všechny čisticí prostředky, které měla a žádný nezabíral, a drhnout to ledabylým kartáčem by určitě nebylo vhodné, protože by se tak mohla poničit struktura koberce. A tak se po doporučení sousedky obrátila na nás, abychom koberec vyčistili. U nás v A SERVIS LIPKA, s.r.o., realizujeme svým zákazníkům kvalitní a precizní strojové čištění koberců za použití profesionální chemie a kotoučového stroje. Naše postupy se mírně liší v závislosti na znečištění a druhu koberce, ale generální vyčištění koberců strojovou metodou má většinou velice podobný postup, který se skládá z následujících kroků – Čištění koberců ceník.

Hloubkové čištění

Koberec bez prachu

jak efektivně čistit koberec

jak na čištění koberců

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejprve naneseme kvalitní chemii…Čištění koberců ceník

 

čištění koberců PrahaNejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen vyčistí, ale také vydezinfikuje a zbaví jej roztočů a alergenů. Ale aby došlo k maximálnímu účinku, je třeba ji nechat chvíli působit. Poté přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem, který zajistí zbavení struktury koberce nečistot. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce, protože kotoučový stroj je nejen velice účinný, ale i šetrný. Jeho štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce. Je ovšem třeba dodat,

Čištění strojovou metodou

že tato metoda je časově náročnější, protože chemie se potřebuje dostat opravdu do hloubky koberce. Takže kartáčování strojem trvá někdy déle, ale zato vždy koberec vyčistí – Čištění koberců ceník.

 

Někdy je i potřeba, aby čištění probíhalo na dvakrát, protože by se zaráz nemělo kartáčovat i přespříliš dlouho. Aby nedošlo k poničení koberce. Samotné čištění sice trvá déle, než je tomu třeba u extrakční metody čištění. Ale dosahuje lepších výsledků, ale hlavně veškeré nečistoty a vlhkost potom vysaje náš třímotorový vysavač. Takže poté máte koberec prakticky suchý, takže potom nemusíte čekat několik hodin, než na něj můžete znovu vstoupit. Pokud do něj nechcete zanést další nečistoty, jak je tomu právě u extrakční metody. Proto realizujeme Čištění koberců ceník výhradně pomocí strojové metody, kterou koberec vyčistíte, ale nezničíte.

 

Author: Marcela

Share This Post On