Jsme profesionálové nejen v mytí oken a výloh. „Výškové práce Ostrava“

mytí ve výškáchNaše firma A SERVIS LIPKA s.r.o., se zabývá profesionálním…

Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o., se zabývá profesionálním a kvalitním zajištěním úklidů různého druhu. Díky týmu zkušených pracovníků, kteří jsou odborně proškoleni je naše firma špičkou ve svém oboru. A má svou stálou klientelu nejen  na území České republiky, ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

Zabýváme se mnoha druhy čištění. Od mytí oken a čištění výloh, přes odstraňování plísní, čištění koberců a podlah až po odstraňování graffiti. Ke kvalitnímu mytí oken používáme trik suchého leštění bez použití leštidel, který jsme sami vynalezli a postupem času dovedli k dokonalosti. Nejdřív umyjeme veškeré nečistoty z rámů oken a z parapetů, odstraníme špínu a prach a také pečlivě omyjeme kličky. Následně umyjeme skleněnou plochu čistým rozmývákem se saponátem a odstraníme umyté nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Po tomto procesu necháme skleněnou plochu proschnout. Až je sklo důkladně proschnuté, pečlivě ho vyleštíme suchou bavlněnou plenou.

jak správně umýt okna  vyškolení profesionálové  trik suchého čištění  mytí a leštění oken

Zásadně nepoužíváme leštidla…

Zásadně nepoužíváme leštidla. A to proto, že v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk a je proto potřeba umývat okna častěji, než je nutné. Po nějaké době navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy. Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl, které zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno. Ty jsou na oknech ve velmi krátké době po umytí zřetelné a tak kazí vzhled okna. Máme tedy za to, že je zbytečné vyhazovat peníze za leštidla, která navíc udělají více práce, než užitku. I díky tomu je cena našeho mytí nesrovnatelně nižší, než nabízí konkurence. Kromě toho, že za naše služby jsou levnější, než nabízí konkurence, ale naše služby nemusíte využívat tak často, takže ušetříte dvakrát tolik. Okna, ceník mytí.

Naši zaměstnanci jsou schopní umýt okna a vyčistit výlohy téměř v jakýchkoliv podmínkách. Jedná se totiž o proškolené profesionály nejen v oblasti úklidu, ale také práce ve výškách. Ať už jsou tedy vaše okna umístěny jakkoliv vysoko a jsou jakkoli tvarovaná pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.oOkna, ceník mytí to není žádný problém. Metodu suchého leštění jsme aplikovali i při mytí střešních oken jedné advokátní kanceláře, jejichž vedení se na nás před časem obrátilo. Rozhodli se totiž, že prostory kanceláře projdou generálním úklidem a s doporučením na skvěle odvedenou práci se obrátili na nás.

mytí skel v kancelářích  technika mytí skel  zářivě čistá okna  čistá okna

Telefonicky jsme se s nimi dohodli na postupu úklidu tak, abychom nenarušovali chod kanceláře a všichni tak mohli nerušeně pracovat. Na řadu tedy přišlo mytí oken. To pro naše vyškolené zaměstnance vůbec nebyl problém, prostě jsme aplikovali naše metody uvedené výše. Všichni zaměstnanci kanceláře byli velice spokojení a nadšení výsledkem. Ačkoliv se to nemusí zdát, v kanceláři hned bylo o mnohem více světla a prostředí působilo a i skutečně bylo daleko čistější. Jsme rádi, že můžeme s touto kanceláří spolupracovat, a že byli s našimi službami spokojení, protože nás spolu čeká ještě spousta úklidů. Okna, ceník mytí.

Author: Lucie

Share This Post On