Plísně pod tapetami jsou časté, může pomoct LSG nátěr. Zbavení se plísní v Ostravě.

V bytě jsme sice plísně nikdy neměli, ale vlhkost v místnostech byla o něco vyšší, než by bylo záhodno, a rohy v obýváku byly jednoznačně náchylnější, lehce vlhly. V téhle situaci jsem neměl obavy, že by se nám plísně začaly vytvářet, ale zalíbily se nám s manželkou tapety a chtěli jsme je v obýváku vyzkoušet. Protože jsem slyšel o několika případech, kdy tapety přispěly k tomu, že se plísně rozbujely, měl jsem obavy, aby se to nestalo i u nás. vliv plísně na zdraví

jak se vypořádat s plísníplísně všude kolem násjak účinně bojovat s plísní

Bylo zapotřebí, abychom se poradili…

Bylo zapotřebí, abychom se poradili s někým, kdo se v této oblasti vyzná. Hledali jsme také odborníka, který ví, jaký má vliv plísně na zdraví. Z našich známých nepřipadal nikdo v úvahu, proto jsme si vybrali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. na plísně se specializující. Odborní pracovníci z firmy k nám nejprve přijeli na konzultaci. Všechno si pečlivě prohlédli a proměřili a po tomto důkladném zkoumání nám doporučili před nanesením tapet udělat některá preventivní opatření.

Nejprve nám ale dali tip, který by mohl pomoct s vysokou vnitřní vlhkostí. A to bylo intenzivní větrání dvakrát denně na pět až deset minut. Kromě toho nám nabídli opatření v podobě ochranného nátěru LSG proti plísním. Jelikož tapety ztíží stěnám „dýchat“ a vzniká riziko, že by stěny vlhly, měl by nátěr sloužit tak, že vlhkost do zdi nepropustí, a my ji tak budeme moct odvětrat.

když se rozšíří plíseňkdo odstraní plíseňjak se zbavím plísní

Před nanesením nátěru se provedla…

Před nanesením nátěru se provedla dezinfekce stěny, aby bylo zajištěno, že tam nejsou žádné plísňové zárodky, v takovém případě by totiž nátěr nemohl správně pracovat. Po 24 hodinách se už potom mohlo s nátěrem začít. vliv plísně na zdraví

Ještě, než jsme stihli obývák vytapetovat, viděli jsme, že nátěr společně s větráním dobře funguje, protože stěna nebyla vůbec vlhká. A ani teď s vytapetovanými stěnami se plísně nevytvářejí.

firma na odstranění plísníúčinné odstranění plísníplíseň v rozích

Author: Gabriela

Share This Post On