Bojíte se poškození struktur koberce od čištění? U strojové metody se bát nemusíte. Tepování koberců Brno.

Znám spousty úklidových firem, které na první pohled kvůli jejich levným službám vypadají lákavě, ale potom člověk pouze lituje, že se na ně obrátil. Protože abyste skutečně vyčistili koberec, potřebujete na to opravdu kvalitní kosmetiku a kvalitní přístroje, které už samy o sobě nejsou levné. Takže pokud je cena služeb podezřele levná, tak byste se jí měli raději vyhnout, pokud nechcete, aby se stalo, že by vám koberec mohli poničit. Nechci tím vyloženě malovat čerta na zeď, ale moji sousedi s tím mají poměrně hodně zkušeností. A mnohdy negativních, bohužel. Koberce, sedačky, čištění Brno

nejlevnější čištění koberců  snadné čištění koberců  rychlé čištění koberců

Jednou z nejhorších možností je…

Jednou z nejhorších možností je nechat si koberec vyčistit extrakční metodou. Protože po jejím použití zůstávají na koberci fleky, což by se profesionálům prostě stávat nemělo, když už jim za čištění zaplatíte. Jenže i to se někdy stává, jak mi moji sousedi řekli. Takže když jsem měla koberec špinavý já, tak jsem z toho byla docela hodně rozmrzelá. Tak jsem si sedla k internetu a hledala někoho s opravdu dobrými referencemi. A nakonec jsem jednu firmu našla, sice trochu dražší, ale jsem ráda, že jsem si připlatila.

Já koberec zašpinila tak, že jsem vařila chili con carne a miska s ní se mi vyklopila na koberec. Koberec v kuchyni samozřejmě nemám, ale často jím v obýváku u televize. A miska se mi převrhla na zem. Snažila jsem se s tím prvně poprat sama. Snažila jsem se to vyčistit pomocí prostředků, které jsem měla doma, ale moc velký efekt to nemělo. Bylo to pořád hodně vidět. A nechtěla jsem na koberec při čištění moc tlačit, protože jsem se bála, že bych tak poničila strukturu koberce a bylo by hodně vidět, kde byl koberec čištěný.

hloubkové čištění koberců  dezinfekční čištění koberců  strojové čištění koberců

Obrátila jsem se na…

Obrátila jsem se na A SERVIS LIPKA, s.r.o.Koberce, sedačky, čištění Brno, načež jsem se zaměřila pouze na jejich stránky. Měla opravdu dobré reference a všichni je moc vychvalovali, navzdory tomu, že cena za jejich čištění koberců nebyla zrovna nejlevnější, ale všichni psali, že se využití jejich služeb opravdu vyplatí. Oni totiž nepoužívají extrakční metodu čištění, ale metodu strojového čištění, kdy se prvně koberce nanesou dezinfekčním roztokem a poté se kartáčují. Díky tomu mi koberec nádherně vyčistili a jejich speciální přípravky provoněly celý můj byt. Samotné čištění zabralo mnohem méně času, než jsem očekávala.

Tímto bych všem tuto úklidovou firmu chtěla doporučit. Hlavně těm, kteří nevědí, na koho se obrátit, protože s touto budete spokojení ve všech ohledech. Nejenom že odvádějí kvalitní práci, ale chovají se i velmi profesionálně. I cenově je dostupná, i když je dražší, protože ta cena není zase tolik příliš vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, který to potřebuje. Takže mě nenapadá nic, co bych mohla u této firmy vnímat jako negativum, které by mě donutilo obracet se na někoho jiného. Jsem s nimi moc spokojená. Koberce, sedačky, čištění Brno

cena čištění koberců  kde nechat vyčistit koberec  kvalitní čištění koberců

Author: Gabriela

Share This Post On