I klasický burčák je na koberci problém, natož ten červený. Ale strojové čištění si s tím poradí. Tepování koberců brno.

U nás doma jsme všichni milovníci burčáku, takže když přijde jeho sezóna, nepijeme prakticky nic jiného. A samozřejmě máme rádi i ten červený, mamka ho má raději ještě více než ten klasický. Ale moje sestra má v té době ještě narozeniny, takže to je vždycky velká oslava v duchu burčáku. Ale tentokrát to bylo trochu blbý. Trochu jsme se všichni opili, takže naše motorika nebyla nic moc. No a jedna plná sklenice s burčákem se nám vylila. A zrovna ke všemu s tím červeným, který je na koberci pochopitelně ještě více vidět než ten klasický burčák. Snažila jsem se to rychle vyčistit, ale vůbec to nešlo. A ani nikomu jinému. Měla jsem pocit, že se to po koberci akorát více rozmatlalo. Koberce, sedačky, čištění Brno

rady jak vyčistit koberec  tipy jak vyčistit koberec  jak vyčistit koberec

Flek na nás svítil…

Flek na nás svítil jak na netrpělivého řidiče červená na semaforu.  Takže to chtělo nějakou jinou alternativu. A tou bylo využití nějaké úklidové firmy. Sedla jsem si proto k internetu a hledala někoho, kdo má na internetu ty nejlepší reference, abychom měli jistotu, že se jim to opravdu podaří vyčistit. Po svém internetovém výzkumu jsem se rozhodla pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.Koberce, sedačky, čištění Brno, protože měla nejlepší reference. Sice nepatřila k těm nejlevnějším firmám, o kterých jsem se dočetla, ale zase jejich služby opravdu všichni vychvalovali a psali, že je na ně opravdu spolehnutí a odvádějí tu nejlepší práci. Tak jsem si řekla, že si raději připlatím a nechám si jej vyčistit od nich.

čím vyčistit koberec   péče o světlý koberec   jak odstranit skvrny na koberci

A tato firma ten koberec vyčistila tak, že…

A tato firma ten koberec vyčistila tak, že vypadal ještě lépe, než předtím. Zmizely nejenom flek od červeného burčáku, ale celkově koberec krásně prokoukl, vypadal jako nový a přitom jsem ho už měla pár let. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, která na koberci po čištění nezanechala jediný flek. Nejdříve na koberec dali chemii a nechali ji působit, a poté vše kartáčovali tím kotoučovým strojem. A přineslo to vážně skvělý výsledek. Zaměstnanci firmy byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsem upřímně ani nedoufala. Spolupracovalo se mi s nimi velice dobře.

Já tak mohu tuto firmu a její čištění koberců všem doporučit, protože není nic, co bych jim mohla vytknout. Snad jen opravdu tu vyšší cenu, ale říkám vám, opravdu to stálo za to. Pokud si mám vybrat, zda si připlatím za skutečnou kvalitu a dostane se mi nejlepšího komfortu, a to jak v podobě služeb tak i příjemného vystupování, opravdu si raději připlatím, než abych měla co do činění s menší kvalitou. Protože když člověk pozná něco skvělého, tak s něčím méně dobrým se potom těžce smiřuje. Koberce, sedačky, čištění Brno

údržba koberce  levné čištění koberců  nejlevnější čištění koberců

Author: Gabriela

Share This Post On