Nebojte se, graffiti je možné odstranit, stačí znát ten správný postup

Na internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny už poskytují komplexní služby. A mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně.

Přesně tuto…

tipy jak odstranit graffitiPřesně tuto špatnou zkušenost jsme měli i my. Pracuji jako učitelka v soukromé střední škole a jednoho dne nám někdo boční stěnu budovy někdo posprejoval. A bylo potřeba se o to postarat, tak jsme kontaktovali nějakou firmu. Jenže nám s tím ve výsledku vůbec nepomohla. Hnusný nápis tam stále zůstával – byl sice světlejší, ale stále opravdu hodně viditelný. Řekli mi, že s tím nic víc nejde dělat a tak celá situace skončila. Takže jsme si prakticky vůbec nepomohli. Tentokrát to chtělo najít někoho opravdu spolehlivého, někoho, kdo by měl opravdu dobré reference, abychom nemuseli řešit stejnou situaci znovu.

Takže jsme podnikli…

Takže jsme podnikli poměrně pečlivý internetový výzkum na diskusních fórech. Podle recenzí jsme našli úklidovou firmu Brno odstraňování graffiti, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné jak se bránit proti vandalůmpřemalování, pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět. A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat.

Poté nanesli angtigraffitovou…

jak odstranit graffitiPoté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným specialistům, kteří svou práci dotáhnout do úplného konce, dokud nebudete zcela spokojení.  Zaměstnanci jsou navíc velice milý a byla to radost s nimi spolupracovat. Najít dnes profesionalitu a ochotu v jednom není úplně jednoduché, takže jsme rádi, že jsme je objevili.-Brno odstraňování graffiti

A proto…čím odstranit graffiti

A proto je také všem tolik doporučujeme. Realizují i celou řadu dalších úklidových služeb, které určitě jednou využijeme. Jde o čištění koberců a podlah, mytí oken a odstraňování plísní. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže se neváhejte na ně obrátit, ať už poptáváte cokoli.

Author: Veronika

Share This Post On