Udělej si vše sám! Odstranění m.pěny, barev, silikonů, polepů. Čištění fasád, oken ve výšce Praha

Před týdnem nám volali noví klienti. Přihodil se jim problém při opravování bytu. Nedávno si koupili nový a byl za velice nízkou cenu. Bohužel, jak jsme se však obávali, to vypovídalo i o jeho vybavení. Spousta věcí se v něm musela opravit, zrenovovat či dokoupit. Klienti si už koupili kuchyň a nezbyly jim tak peníze na opravu oken.

Jelikož jsou však…

mytí zimních zahradJelikož jsou však umělecky založeni a jen taničeho se nebojí, rozhodli se, že se do jejich oprav pustí sami. Jakože úplně sami. Nadšeně jsme poslouchali dál a vyčkávali jsme, co přijde. Tak trochu jsme předvídali, co se asi stalo. Klienti si vygooglili jak na opravu oken a vše si šli koupit sami. Pak se do opravyx také sami pustili. Ovšem montážní pěna vytryskla i na výplň okna. Klienti si s tím nelámali hlavu. Říkali si, že se okna určitě ještě hodně ušpiní. Nejprve tedy dokončili opravu oken a teprve pak se začali zabývat pěnou. Bohužel pěna mezitím hezky zaschla, a tak nešla sundat dolů. Ale prý jakože vůbec. Absolutně.

Byli zoufalí,…

Byli zoufalí, a tak se rozhodli zavolat nějakou firmu, která jim okna profesionálně vyčistí. A tou vyvolenou firmou jsme měli to štěstí být my – mytí výlohspolečnost Praha 1 mytí oken! Pár tak rozhodně neudělal chybu, že na nás natrefil a rozhodl se do nás vložit důvěru. Naše firma ví o oknech, a především jak je kvalitně účinně umýt skutečně mnoho. Nyní vám přiblížíme náš postup. Totiž pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety.

Naše technologie…

mytí prosklenných stěnNaše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má opravdu spoustu zkušeností, provádíme čištění technologií takzvaného triku suchého leštění. Jedním z hlavních pilířů priorit naší společnosti je kvalita úklidových služeb, i proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Jedná se sice o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá.

Naše firma má…

Naše firma má již za všechna léta praxe dobře ověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy amytí lodžií tahy po leštění. Které jistě nikdo nechce. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. O které jistě nikdo nestojí. Okna jsme nakonec perfektně vyčistili a po montážní pěně nebylo ani památky. Zákazníci nás chválili, že okna vypadají jako nová. Byli moc spokojení.

Author: Veronika

Share This Post On