Plísně v bytě mohou uškodit vašim zvířecím miláčkům. Likvidace plísní v Brně.

Já a můj pes bydlíme sami v malé garsonce. Dlouho jsem pro nás hledala vyhovující byt, protože v minulosti jsme na bydlení neměli štěstí. Pejsek je hlídač a rád si zaštěká, to nám ale netolerovali sousedi. Mnozí si stěžovali a bydlení v takovém domě pro mě bylo nepříjemné. Nakonec se mi ale podařilo sehnat úžasné bydlení v přízemí. Dům má atypické rozložení bytů a náš byt je na patře jediný, proto si můj pejsek může štěkat, jak chce, a nikoho tím neruší. jak čistit plíseň

plísně a jejich odstraňováníjak se nadobro zbavit plísnínebezpečné plísně

Až do zimy se nám bydlelo perfektně

Až do zimy se nám bydlelo perfektně. Ale potom začaly vlhnout zdi, objevily se malé černé shluky plísní, které se den ode dne rozrůstaly. Proto jsme začali řešit jak čistit plíseň. Hodně mě to vystrašilo, protože dobře vím, jak umí plísně uškodit lidskému organismu, a ten zvířecí je na plísně ještě háklivější. Nemohla jsem tomu věřit. Konečně jsem pro nás našla perfektní byt a teď se dělo tohle.

Zkoušela jsem na plísně použít různé přípravky, ale žádný neměl dlouhodobý efekt. Začínala jsem být zoufalá, nemohla jsem pejska nechávat žít v takovém prostředí, ale měnit kvůli tomu ten skvělý byt se mi vůbec nechtělo.

jak vyhnat z domu plísněplísně v bytěplísně a řešení jejich výskytu

Potom jsem se doslechla o firmě…

Potom jsem se doslechla o firmě, která je v boji proti plísním úspěšná, jmenuje se A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ihned jsem jim zavolala. Technici firmy ke mně dorazili už za pár dnů, takže jsem byla ráda, že by můj problém mohl mít rychlý konec.

Technici mi řekli, že na vině je vysoká vlhkost, která je způsobená nedostatečnou cirkulací vzduchu. Velké množství vodních par, které se v bytě vyskytují, se nemohou přirozeně odvádět z bytu ven, proto kondenzují na stěnách. Můj úkol byl jasný, začít s důkladným větráním. A SERVIS se postaral o mechanické odstranění plísní a na stěnu nanesl LSG nátěr, který dovnitř nepropouští vlhkost. Konečně mi něco zafungovalo! Plísně jsem od té doby nikde nezaregistrovala. jak čistit plíseň

plísně a jejich dlouhodobý výskytstarý vlhký důmproč se co nejrychleji zbavit plísně

Author: Gabriela

Share This Post On