Strojová metoda si na koberci poradí se vším. I se zápachem. Tepování koberců Brno.

Jednou se mi povedlo zašpinit koberec opravdu originálním způsobem. Dostala jsem od přítele krásnou kytici růží, kterou jsem si dala doprostřed konferenčního stolku v obýváku. Ale nějak jsem na ni zapomněla, za dva dny jsem odjela na týden pryč, takže si to potom umíte představit, voda měla už nazelenalou barvu a hrozně zapáchala. Chtěla jsem to hnedka vyčistit, ale omylem jsem ji předtím převrhla ze stolku na zem. A voda se mi vylila na koberec. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo to, pořád to bylo vážně moc cítit. Koberce, sedačky, čištění Brno

dezinfekční čištění kobercůstrojové čištění kobercůcena čištění koberců

Potom mi kamarádka…

Potom mi kamarádka z práce poradila, ať to raději přenechám nějaké úklidové firmě, protože sama bych si mohla různými metodami čištění koberec i zničit. Říkala, že jí samotné se to právě stalo. Takže jsem si její varování vzala k srdci a začala se dívat po nějaké úklidové firmě. Nechtěla jsem žádnou, která nabízela extrakční metodu čištění, protože s tím jsem měla zase hrozné zkušenosti já. Ještě, když jsem bydlela u rodičů, tak si ji jednou objednali a dopadlo to katastrofou, takže jsem věděla, že je dobré se tomu vyhnout opravdu velkým obloukem.

A po přečtení několika recenzí na internetu jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.Koberce, sedačky, čištění Brno, protože ta používala k čištění strojovou metodu čištění, takže jsem měla alespoň nějakou záruku, že by to nemuselo dopadnout katastrofou. Navíc je na internetu všichni poměrně vychvalovali, tak jsem si řekla, to by to mohlo být dobrý. Tak jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu a rovnou jsem si nechala vyčistit koberce všude, když už jsem se rozhodla do toho investovat.

kde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberec

A musím jejich práci…

A musím jejich práci opravdu vyzdvihnout, protože jsem s nimi byla moc spokojená. Koberec vypadal jako nový, odvedli prostě vynikající práci. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože jsou skutečnou špičkou ve svém oboru a chápu, proč o nich na internetu všichni tak básní. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní. Vysvětlili mi jejich postup čištění a navíc říkali, že po použití jejich speciální kosmetiky se špína na koberci už tolik neusazuje. A je to pravda, protože od té doby, když se mi něco vylije na zem, jde to bez větších problému odstranit.

Ani jejich cena mi nepřipadala příliš vysoká. Dobře, nepatří sice k těm nejlevnějších, ale zase když uvážím, jakou kvalitu nabízí, tak mi ta cena přijde v pořádku. V poměru cena výkon je to skutečně vynikající firma, s výborným servisem a velmi ochotnými zaměstnanci. Takže za mě firma dostává plný počet bodů a všem ji opravdu doporučuji. Koberce, sedačky, čištění Brno

tipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberecčím vyčistit koberec

Author: Gabriela

Share This Post On