Pokiaľ si neviete poradiť s plesňou, poradia si s ňou zamestnancami z A SERVIS LIPKA. Čistenie plesní Nové Město nad Váhom

Čo zaberie na plesneV našej vinárni, kde skladujeme sudy s vínom, sa začala tvoriť pleseň. A tá tam z hygienických dôvodov samozrejme nemohla zostať. Snažili sme sa to vyčistiť, ale veľmi nám to nešlo, tak sme si povedali, že na to kašleme a radšej si na to niekoho najmeme. Ale sama hľadanie na internete neznášam, tak som to zadala nášmu brigádnikovi, ktorý u nás pracuje už dlho a je na neho spoľahnutie.

A ten nám povedal, že na internete mala najlepšie referencie upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pleseň na stene. Termín a podobne som si už zariadila sama. Na centrále som sa na všetkom dohovorila s veľmi milou pani, takže som bola rada, že komunikácia bola bez problému, pretože som celkom nervák a s niektorými ľuďmi jednoducho nie je dohoda. V dohodnutý deň došiel tím troch zamestnancov a pustili sa do toho.

 

Na miesto napadnuté plesňou…

čo platí na plesně

Na miesto napadnuté plesňou aplikovali bežný dezinfekčný prostriedok. Po odstránení nečistôt a biotického napadnutia potom aplikovali náter proti plesniam priamo na všetky miesta, kde som sa plesne obávala, aby boli trvalo chránené proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias. Po zaschnutí vytvorí umývateľný transparentný difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Náter je aj stopercentne bezpečný.

LSG je aplikovateľný na vápennocementové omietky, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby, betóny, keramické obklady a podobné materiály. LSG náter proti plesniam možno aplikovať vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Od tej doby pleseň neriešim, takže môžem túto firmu a jej službu odstránenie plesne všetkým jedine odporučiť.

 

Author: Marcela

Share This Post On