Dnes je nejlepší se v čištění koberců spoléhat na strojovou metodu Ústí nad Labem

Mám raději koberce, takže když jsme se s manželem stěhovali do nového bytu, takže jsem za ně poměrně lobovala a manžel povolil, protože jemu na tom až tolik nezáleželo. Ale bylo jednoho dne, kdy jsem je i já sama dost proklínala. Přijeli na návštěvu naši kamarádi a my s kamarádkou moc nepijeme, skoro nic nám nechutná, ale jestli máme něco opravdu rády, tak zlatého jelzina. Chlapy se nám sice furt smějí, že smějí, že je to hnusný přeslazený tlamolep.

Ale nám to nevadí, aspoň na nás zbude. Jenže se nám s kamarádkou povedlo otevřenou láhev shodit se stolu. A poměrně hodně se jí vylilo, než jsme ji stačily zvednout. Snažili jsme se to pak s manželem vyčistit, ale vůbec nám to nešlo, ani když jsme na to zkoušeli přípravky na čištění koberců. Pak hned navrhl, ať se na to vykašlem, a že si na to raději někoho najmeme. Ptali jsme se našich známých a rodiny, ale nikdo s nikým neměl žádnou zkušenost, protože většina měla podlahu.

Jediné…

Jediné, co nám řekli, že slyšeli spousty nadávek na extrakční metodu čištění, tak ať se jí raději vyhneme. Museli jsme na to někoho najít sami. Po hledání na internetu jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA Jak čistit koberce Ústí nad Labem, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění. Tak jsme je kontaktovali a domluvili se s nimi na termínu čištění a ostatních náležitostech.

V den čištění si přinesli kotoučový stroj, kterým důkladně zapracovávali jejich chemii do koberce tak dlouho, dokud skvrna úplně nezmizela. A nevyčistili jen mapy od pracího prášku, ale samozřejmě celý koberec. Vypadal jako nový, nepoznali byste, na jakém místě byl koberec čištění, protože jejich stroj rovnoměrně pozvedl vlasy koberce. Fleky po zlatém jelzinu úplně zmizely. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní. Takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout.

Nejsou…

Nejsou sice nejlevnější, ale odvádějí opravdu vynikající práci a za takovou kvalitu si ráda připlatím. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit. Jakmile naše koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudeme. Tady jsme spokojení ve všech ohledech, které jsou pro nás podstatné. A navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, takže je určit ještě někdy využijeme, protože věříme, že jejich ostatní služby budou stejně kvalitní jako jejich čištění koberců.

A my je můžeme opravdu jedině doporučit, protože jsme s nimi byli opravdu moc spokojení. Z hlediska poměr cena výkon je to podle mě to nejlepší, na co jsme mohli narazit. Své služby nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit, ať už jste odkudkoli. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On