Pokud hledáte něco účinného na čištění koberců, nejlepší volbou je strojová metoda Praha

Hloubkové strojové čištění koberců v A SERVIS LIPKA Recenze čištění koberce Praha provádíme nejúčinnější metodou, která v současné době existuje, protože se neustále snažíme jít s dobou a hledat stále účinnější metody čištění, abychom tak při práci mohli dosahovat těch nejlepších výsledků. Koberce čistíme kotoučovým strojem s mechanickým rotačním čištěním kartáčem s kvalitním přítlakem a následným tlakovým sáním koberce.

Je to metoda, která se výrazně liší, od doposud nejpoužívanější extrakční metody čištění, která však nemůže kvůli svému postupu zajistit skutečně hloubkové čištění koberců. Jedná se o pouhé namočení koberce vodou s čistící chemií a následné odsátí. Vše ke všemu probíhá v jedné fázi – z přední části stříkáte z hubice extraktoru roztok a ze zadní části je rovnou vysáváte. Jde tedy o pouze povrchové. Který koberec nevyčistí do hloubky a ani jej nijak nedezinfikuje.

Dalším…

Dalším jeho negativem je, že u této metody čištění extraktorem se pravidelně vyskytuje problém, že u více znečištěných koberců po čištění extraktorem a po vyschnutí koberce se objevují mapy a skvrny, který majitel na koberci samozřejmě nechce. Koberec není jednotný a to není určitě výsledek, jaký si zákazník přál. Bohužel se klienti napoprvé nechají zmást a zlákat levnější cenou, ale potom toho litují.

Je logické, že je tato metoda levnější než strojová metoda. Protože strojová metoda skutečně funguje. Protože je jednak fyzicky náročnější a námi je realizována pomocí nejpokročilejších úklidových technologií, takže tomu odpovídá cena. Žádná jiná metoda nedokáže koberec prakticky zrenovovat. Pomocí strojového čištění můžete vyčistit opravdu prakticky cokoli. Minulý měsíc jsme navštívili byt mladého páru, kde měli koberec v obývacím pokoji špinavý od rozlitého cappuccina.

Snažili…

Snažili se to prý vyčistit sami, ale nešlo jim to. Moc nás to upřímně nepřekvapilo, protože vyčistit cappuccino ze světlého huňatého koberce není nic jednoduchého. Proto vyhledali naši pomoc. Vyčistit koberec pro nás nebyl žádný problém. Protože strojová metoda je účinná a šetrná zároveň. Takže je to skutečně jedna z nejlepších metod, jak vyčistit váš koberec. Ano, je sice dražší než jiné metody, ale za to přináší ty nejlepší výsledky.

Proto je opravdu lepší se spoléhat na strojovou kotoučovou metodu. Je sice dražší, ale za to přináší opravdu vynikající výsledky. A to ty nejlepší, které jsou dnes v čištění koberců dostupné. Takže jestli vám můžeme něco doporučit, tak vyhnout se extrakční metodě čištění a spolehnout se na kvalitnější metody, které vám koberce nezničí a dokážou jej skutečně vyčistit. Bez nežádoucích následků. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On