Zažite dokonalú regeneráciu vo Wellness hoteli Patince

Na svete asi neexistuje človek, ktorý by aspoň raz za čas netúžil po oddychu na dovolenke alebo aspoň vo wellnesse. Hoci na Slovensku more nemáme, za to tu máme množstvo rôznych hotelov, ktoré nám môžu závidieť aj iné krajiny. Tie sa pýšia nielen svojimi službami, ale najmä oddychovými zónami s wellness centrami, kde sa dokáže zrelaxovať naozaj každý. Jedným z nich je aj Wellness hotel Patince, ktorý sa nachádza na južnom Slovensku. Toto zariadenie je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého sveta, kde je všetko uponáhľané. V tomto hoteli dokážete vypnúť nielen svoju myseľ, ale aj telo a dušu. Tie z hotela Patince budú odchádzať zrelaxované ako nikdy  predtým, čoho dôsledkom sú kvalitné služby odborníkov. Každý klient dostane v hoteli prístup vytvorený na základe individuálnych želaní, čím sa splnia všetky jeho priania a požiadavky.

Hotelové a wellness bazény

Súčasťou Wellness hotela Patince je bazénový svet, v ktorom nájdete niekoľko bazénov. Zaujímavosťou je, že hotel využíva vodu z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27° C, ktorá vyviera z hĺbky 200 metrov. Táto voda je známa vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka a síranov, vďaka ktorým pôsobí veľmi priaznivo na pohybové ústrojenstvo a proti rôznym chorobám. Súčasťou centra sú ja vonkajšie letné bazény a vírivka, ktoré ročne navštívi veľké množstvo ľudí.

wellness hotel patinceV dobrom wellness hoteli nemôže chýbať ani saunový svet, ktorý dnes vyhľadávajú ľudia, ktorí si potrebujú poriadne oddýchnuť a načerpať nové sily. Wellness hotel Patince svojim návštevníkom ponúka fínsku, švédsku, bylinkovú a parnú saunu, z ktorých si môžete vyberať podľa vašej chuti. Samozrejmosťou sú aj masáže, ktoré personál hotela poskytuje. Návštevníci majú k dispozícii nielen klasickú telovú masáž, ale aj relaxačnú čokoládovú, pri ktorej budete doslova zabalený v pravej 98% nej čokoláde. Výnimočnou je však aj medová masáž, masáž s lávovými kameňmi alebo reflexná masáž chodidiel. Svojmu telu dokážete poskytnúť najlepší relax vďaka thajskej masáži, ktorú hotel poskytuje v niekoľkých variantoch.

Možno to nie je pre hotel typické, no wellness Patince poskytuje svojim návštevníkom aj tvárové a telové ošetrenia, ktoré vykonávajú špičkovo vyškolené kozmetičky a maséri. Ich cieľom je nielen dostať vás do pohody, ale aj krásy bez pridania rôznych chemických látok, ktoré by vám mohli uškodiť. Ak túžite po zaujímavom oddychu, kde sa dokonale zregenerujete, navštívte Wellness hotel Patince. Vďaka službám zažijete nezabudnuteľné dni pokoja a relaxu, ktoré vás nabijú novou energiou.

 

Author: Romča

Share This Post On