Pro strojovou metodu čištění koberců Plzeň není skoro žádná špína opravdovou výzvou

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Plzeň, diskuse nabízíme v rámci svých služeb i strojové čištění koberců. Chtěli bychom zdůraznit, že se nejedná o čištění extrakční metodou, a tudíž po jejím čištění na koberci nezůstávají nežádoucí fleky. Pro nás je zcela nepochopitelné, že tuto metodu ještě nějaké firmy vůbec nabízejí. Tato technologie je dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce.

Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar.

A protože…

A protože je to mokré čištění, koberce pak musí opravdu dlouho schnout, takže když potřebujete vyčistit koberce v nějakém podniku, kde je denní provoz, tak ho musíte na několik dní omezit. Jinak by se do mokrého koberce opět snadno dostala špína. Bohužel klienty pravděpodobně láká nižší cena. Jenže si předtím neověří, zda je to pro jejich koberec to pravé.

Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. My využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty, a to i ty, které jsou v koberci usazené opravdu hodně dlouhou dobu. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

Nejenže…

Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce.

Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Naposledy jsme navštívili domácnost, která měla na koberci vylitý dresink od salátu. A protože měli světlý koberec, bylo to hodně vidět. Majitelé byli poměrně nešťastní, protože byl nový. Proto je nám jasné, že jim nebylo po chuti, že by na novém koberci měla být taková skvrna. Ale pro naše zaměstnance to nebyl žádný problém a skvrnu jim z koberce vyčistili tak, že jejich koberec vypadal opět jako nový.

Author: Nikola

Share This Post On