Na odstranění plísně nejlépe pomůže kvalitní práce a profi nátěr

Problém plísně vyřešila

Bydlím ve starším bytě, který jsem zdědili po matčiné sestřenici, která neměla vlastní rodinu, takže jsem se bohužel musela potýkat se vznikající se plísní. Snažila jsem se to vyčistit, ale ať jsem dělala cokoli, nešlo to. Všechny ty přípravky z drogérie a podobně byly úplně k ničemu. Takže bylo potřeba najít jiné řešení. Zezačátku jsem se to snažila vyčistit vlastním úsilím, jako to zkouší asi každý, a asi jako každý jsem potom zjistila, že moje snaha byla na dvě věci. Na nic, a potom ještě na větší nic. Takže jsem začala na internetu hledat nějakou firmu, která by problém plísně vyřešila. A našla jsem firmu, se kterou jsem se hned zkontaktovala. Firma totiž měla samé pozitivní recenze, tak to pro mě byla jakási jistota, že to dobře dopadne a nebude to hotový propadák, za který bych jen zbytečně vyhodila peníze.

Tato…

Tato firma používá k odstranění plísní ekologický produkt, který je určený i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech, což mě hnedka nadchlo, protože mi to dalo jistotu, že to bude bezpečné a ne nějaká drastická škodlivá chemie. Pracovníci nejprve zeď zbavili veškerých plísní a nečistot a zamalovali místa barvou. Celkový detailní popis jejich práce byl následující. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení se aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG…

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Na zdech nebylo vůbec poznat, že by tam nějaká plíseň někdy byla. Po odstranění plísně druhý den zdi ošetřili protiplísňovým nátěrem LSG, který zabraňuje opětovnému navrácení plísně. Funguje také jako prevence, takže jsem si ho rovnou nechala dát i na místa, kde hrozilo, že by s plíseň mohla objevit, protože bych se nerada motala v bludném plísňovém kruhu. A od té doby mám od plísně skutečně pokoj, takže mohu jejich službu likvidaci plísní všem jedině doporučit. Komunikace s nimi byla perfektní, zaměstnanci byli velice příjemní a ochotní, takže opravdu není nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Jsou výborní. A působí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On