Stržení polepů reklam z výloh a oken, čištění markýz ve výškách

Co se týče…

Co se týče čistící divize výškových prací  Čištění markýz, je potřeba zdůraznit jednu věc. A to, že jsme firma s více než 20 letou tradicí působící. Působíme nejen u nás v České republice, ale také v zahraničí. Kromě množství jiných služeb, jako je odstraňování graffiti, čištění koberců nebo podlah, realizujeme profesionální mytí oken a výloh za použití kvalitních pomůcek. Zákazníkům naší společnosti poskytujeme službu mytí oken a výloh. A to jak ve veřejných institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v bytech a domech. Pravidelné zakázky realizujeme obchodním centrům a firmám – stačí jen, aby si zákazník domluvil interval, ve kterém budeme okna a výlohy umývat. Je nám jasné, že mytí oken není hlavní starostí našich zákazníků, a proto jsme velice časově flexibilní. Svou práci přizpůsobíme časovým požadavkům a potřebám našich zákazníků. Čistíme nejen okna běžně znečištěná, ale dokážeme vyčistit i silně znečištěná skla například od řemeslníků, malířů nebo jiných silně znečisťujících látek.

Kromě…

Kromě toho z oken také dokážeme sundat již nechtěnou reklamu, která je pro neprofesionály jen těžko odstranitelná a při neopatrných pokusech hrozí i poškozené skleněné plochy. To jsme taky udělali slečně, která si zařídila nový krámek se zbraněmi. Ta se před nějakým časem rozhodla, že dá výpověď z práce a začne podnikat. Vždycky milovala zbraně a ráda chodila na střelnici. Má dokonce i zbrojní průkaz a věnuje se myslivosti. Rozhodla se, že prolomí tabu a lásku ke zbraním nabídne i ženám. My jsme byli zavoláni, abychom zbavili výlohu nechtěné reklamy. Proto bylo potřeba reklamu odstranit, aby se výloha mohla připravit na nový obchod. Na takto silně znečištěná okna používáme korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu. Díky této ploše nepoškrábeme a nepoškodíme okenní plochu, ale důkladně ji očistíme od zatvrdlých nečistot.

Po odstranění…

Po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem a následně jej necháme před leštěním proschnout. Po zaschnutí okno leštíme pouze bavlněnou plenou, která zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk vašich skleněných ploch. Ze zásady nepoužíváme žádná leštidla, protože při použití leštidla jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění, protože leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět. Naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové, kteří kromě perfektní techniky mytí oken a zvládají i práci ve výškách. Všichni naši zaměstnanci vlastní platnou licencí na práci ve výškách a byli proškoleni v používání horolezecké a speleologické techniky. Další důležitou věcí je to, že požíváme pouze ty nejlepší a nejmodernější technologie a techniku. V případě potřeby naše zaměstnance vybavujeme vysokozdvižnou technikou a speleologickým a horolezeckým zařízením. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On