Díky strojovému čištění může i váš koberec opět jako nový

Čištění koberců Praha 9

Už dlouho jsem neměla rybí prsty, tak jsme. Ale asi to nebyl úplně nejlepší nápad, celkově od rána se nám hrozně nedařilo. A pak to vygradovalo tím, že se nám celá pánev s rozpáleným olejem a rybími prsty převrhla na zem. A bylo to o to horší, že máme všude koberce, a to i v kuchyni. Takže si umíte představit, jak ta skvrna na koberci asi vypadala. Žiju s kamarádkou, a tak se mi snažila pomoct s tím tu skvrnu vyčistit, ale prostě to nešlo. Tak jsme si řekly, že to asi přenecháme úklidové firmě, protože ten koberec i tak už nevypadal zrovna dvakrát nejlépe. Ale neměly jsme s žádnou zkušenosti, tak jsme byly odkázaný na internet, projely několik diskuzí. Nakonec jsme se rozhodly pro firmu Čištění koberců Praha 9.  Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění, na kterou všichni na internetu nadávali.  A navíc měli hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme.

Na čištění…

Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musíme říct, že jsme byly více než spokojené. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům, protože ani jedna jsme kvůli tomu nechtěli jít dřív z práce a obě děláme docela dlouho do odpoledne. Jejich služba čištění koberců nás zaujala natolik, že jsme se rozhodli používat ji pravidelně. Nabízí taky celou řadu jiných úklidových služeb, které taky určitě využijeme. Nabízí dál i čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti či plísně. Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi vynikající domluva. Rádi vám zodpoví jakékoli dotazy, takže pak přesně znáte postup jejich práce a víte co dělají a jaký to má efekt.

Paní…

Paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.  Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání nikdo nečekal. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté. A navíc nabízejí i řadu dalších služeb, takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně. Jistě budou vynikající všechny jejich služby. Služby navíc nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že tato firma má opravdu široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On