Toužíte po krásně vyletněných oknech? Zde se dozvíte, jak tento sen proměnit ve skutečnost

Čištění oken Praha 9

Zdravím, moc ráda bych vám doporučila jednu úklidovou firmu, která u mě nedávno myla okna. Jde o horolezce ze společnosti Čištění oken Praha 9. Firma nabízí svým zákazníkům všemožné úklidové služby, po nichž je dnes poptávka. I jejich přístup je jeden z mnoha faktorů, proč jsou s nimi lidé spokojeni nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu. Mezi jejich spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení, ale i majitelé menších obchodů, restaurací nebo drobní majitelé domů. A pak samozřejmě lidí, kteří je potřebovali na úklid do své domácnosti, jako jsem já. A já s nimi byla skutečně spokojená ve všech ohledech. Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi.

Firemní…

Firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čisticích prostředků a pomůcek, a to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách. Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění, což je další firemní zkvalitnění technologie, neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech, které brzy, vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění. Závěrečná nabídka nanesení hydrofobní nanovrstvy, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí, a  která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel, je ve skutečnosti velmi ekonomické řešení. Neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch.

Tato…

Tato nešpinavá úprava skel  totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy. Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlasProtect je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky, ale stačí okna omývat pouze čistou vodou. A opravdu jsem koukala, jak perfektně si s tím poradili. Okna se opravdu leskla jako zrcadla. Takže pokud hledáte nějakou firmu na mytí oken, tak vám doporučuji tuto. Já potřebovala pořádně umýt okna z toho důvodu, že měla přijet dceři studentka na výměnu z Francie, tak jsem chtěla, aby to u nás vypadalo co nejlépe. A díky této firmě vše bylo v perfektním pořádku. A proto ji všem vřele doporučuji, protože věřte mi, zavolat jim je trefa do černého. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Author: Nikola

Share This Post On