Čokoláda je nejlepší lék na zlomené srdce. Černá plíseň na fasádě

Máte rádi čokoládu? Že ne? Nebo naopak ano? To my ji rády nemáme. My ji totiž zbožňujeme. Čokoládou doslova žijeme. Už tak od střední jsme vždy s kamarádkami chodily do čokoládovny a ochutnávaly vše možné. Když jsme jezdily na školní výlety a ostatní šli tajně na pivo, my si raději zašly na čokoládu. Naše touha po čokoládě neustále stoupala. Nejvíce to asi vyeskalovalo, když jsem já v jedné začala pracovat. V tu chvíli jsem se stala opravdovou odbornicí na pralinky. A všemožné druhy náplní a likérů a také jak čokoládu správně míchat. Černá plíseň na fasádě

jak se zbavit plísní

Byla jsem rozhodnutá…

Byla jsem rozhodnutá – jednou chci čokoládu opravdu dělat pořádně! Moje kamarádka mě se stejnou vášní v tomhle jen podpořila. Řekly jsme si tehdy napevno, že uděláme vše, stůj, co stůj, abychom jednou prodávaly své vlastní, kvalitní a vynikající pralinky. Tento sen se nám opravdu splnil a nyní si konečně zakládáme vlastní čokoládovnu. Sortiment už máme vymyšlený. Ještě jsme musely dohledat vhodné prostory. Našly jsme jedny hodně levné, tak jsme se je rozhodly odkoupit. Akorát potřebovaly drobátko zrenovovat. Hlavně teda fasáda. Černá plíseň na fasádě nás dost vyděsila.

jak na černé plísně

Chvilku jsme prozkoumávaly…

Chvilku jsme prozkoumávaly internet a snažily se zjistit, jak bychom ji mohly opravit. Ovšem jako nejlepší řešení se ukázalo odborně si někoho pronajmout. Nakonec jsme našly firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se tvářila velice věrohodně. Líbilo se nám i to, jak měli popsané služby. Tak jsme je objednaly. Společnost je poněkud jiná v tom, že fasády čistí speciální technikou. A to s pěnou, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek a fasáda je pak ještě zářivější.

levné vyčištění fasády

Další postup je složitý…

Další postup je složitý, ale vše je vlastně vymyšlené krok po kroku. Tak aby opravdu výsledek byl co nejlepší a nejefektivnější. V první etapě pracovníci na naší fasádě provedli mechanické a chemické čištění za pomocí tlakové vody s čisticí chemií. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií jednadvacátého století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

kvalitní firma na čištění

Navíc společnost nabízí…

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim ozvat a určitě se nějak domluvíte. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě jakž takž fungovat. S výkonem od firmy jsme moc spokojeny a nadšeny. Určitě to nebylo naposledy, co jsme se jim ozvaly. Děkujeme!

Author: Gabriela

Share This Post On