Pravý chuťový zážitek se neobejde bez řádného koření. Trápí Vás plíseň?

Před nedávnem jsme se rozhodl pro zcela jiný nový druh podnikání. Už nás totiž vysoce nebavila naše práce na plný úvazek, která byla založená na tom, že plníte něčí cizí sen. Ale na tom svém jsem neměl jak pracovat. Jak už to tak bývá. Hrozně rád totiž vařím. A zbožňuji koření – vždycky do jídla přidávám všemožné druhy a hraji si s chutěmi. Pokud někdo přede mnou řekne, že podravka nebo magi je koření, dostávám z toho instantní rakovinu. Ne prosím vás tyto dva ryze české vynálezy nemají s kořením ani to nejmenší do činění! Zkuste raději začít se solí a pepřem a uvidíte, že je to mnohem lepší, hm? Myslím, že také mimo jiné vaše střeva vám poděkují. trápí Vás plíseň

Vždycky jsem se každý den těšil. Trápí Vás plíseň?

Vždycky jsem se každý den těšil, až skončím v práci a budu moct vařit. Některé druhy koření jsem si však musel objednávat z internetu ze zahraničí, u kterých mnohdy bývalo šílené clo. Ano, čtete správně, u koření. Řekl jsem si jednoho dne, že počkám, až si do začátku alespoň něco našetřím a začnu s vlastním podnikáním. A také počkám na to, až mě s něčím (zase) naštve šéf. Nemělo to dlouhého trvání, takže jsem své zaměstnání brzy opustil. Byl jsem připravený na to začít své vlastní. Otevřu si obchod s kořením. Zbývalo jen najít prostory, které jsem však záhy našel, jen byly v poněkud rozkládajícím se stavu. Chtělo to hlavně novou fasádu.

Řekl jsem si, že objednám nějaké profesionály. A tak jsem hledal na internetu na téma trápí Vás plíseň, až jsem našel. Našel jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se tvářila navýsost profesionálně. Ihned jsem je kontaktoval a domluvili jsme termín. Tato firma je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou. U té techniky používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě také byl starý vodní kámen a další nečistoty, které také potřebovaly dostat pryč. Teď už ale k samotným následujícím postupům čištění.

cena za odstranění plísní
jak dlouho trvá odstranění plísní

Mají na to velice promyšlený systém

Mají na to velice promyšlený systém. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku, pokud si přejete. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění, kterou je další chemické ošetření protiplísňovým nátěrem LSG. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky.

Milí pracovníci mi také poměrně podrobně vysvětlili, že nátěr funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Takže jsem si ho raději také nechal aplikovat. Myslím, že nyní už moje fasáda vydrží všechno. Společnost A SERVIS moc doporučuji. trápí Vás plíseň

Author: Gabriela

Share This Post On