Výber dobrej firmy sa vyplatí

Boli sme nútení ukončiť spoluprácu s upratovacou firmou, ktorá sa starala o umývanie okien nášho hotela. Táto spolupráca trvala dlho, ale už od začiatku sme mali k firme najrôznejšie výhrady. Spočiatku sa naše výhrady vzťahovali k nedochvíľnosti pracovníkov z umývacej čaty, neskôr aj k ich výkonom, ktoré už zo začiatku nestáli za veľa, ale postupom času sa stále zhoršovali.

V poslednej dobe sa však vyskytlo niečo, čo už sa tolerovalo ťažko. Asi dvakrát nám firma poslala pracovníka v opitosti, naviac svojich zamestnancov vybavova

a veľmi zastaraným vybavením pre práce vo výškach, ktoré rýchlo dosluhovalo. Rastúce ceny za ich stále zhoršujúce sa služby boli poslednou kvapkou. Ťažko povedať, ako to, že sme to s nimi tak dlho vydržali, ale ďalej sme už pokračovať nehodlali.

Museli sme porozhliadať po inej firme. Zapáčila sa nám seriózna firma na, okná čistenie, mali priaznivé ceny. Akonáhle sme s nimi začali spolupracovať, zistili sme, že je naozaj všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdalo. Zamestnanci servisu boli veľmi milí a slušní ľudia, spoľahliví, vždy dochvíľni.

Vybavenie na práce vo výškach bolo v perfektnom stave. Najviac ma ale fascinovala skvelo odvedená práca umývacej čaty. Bol som zvyknutý, že na umývanie okien vo výškach sa nekladie taký dôraz, okná sa umyjú do čista, ale na nejaké šmuhy sa nehľadí. Ale ich práca bola precízna vo všetkých smeroch. Dávali si s leštením okien záležať. Nepoužívali leštidlo, čo ma udivovalo, ale potom som sa dozvedel, že na lepkavom leštidle na oknách sa zachytávajú nečistoty omnoho skôr. Takto nám okná vydržali čisté ešte dlho.

Spolupráca s touto firmou nás veľmi teší. Isto v nej budeme pokračovať aj naďalej.

Author: Terezie

Share This Post On