Nový byt treba oživiť

S priateľom sme sa nasťahovali do bytu po kamarátke, ktorá nám ho odpredala aj s kobercami a nejakým nábytkom. Keď sme sa nasťahovali, chceli sme si obývaciu izbu premaľovať na inú farbu. Keď sme odtiahli všetok nábytok, zistili sme, že pod miestami, kde boli skrine, je koberec hrozne zašlý a fľakatý. Preto, keď sme izbu vymaľovali, sme sa rozhodli, že poriadne vyčistíme aj koberec. Lenže sme to skúšali všetkým možný, ale fleky z koberca jednoducho nešli dole. Chvíľami sme si hovorili, či to jednoducho nenecháme tak, pretože keď tam nábytok zasa vrátime, nič nebude vidieť. Lenže potom sme sa rozhodli, že izbu chceme trochu inú, a že skriňu dáme inam, takže koberec bolo potrebné určite vyčistiť.

Nakoniec sme došli k záveru, že bude potrebné, aby sme túto starosť prenechali nejakým odborníkom, pretože sami nemáme šancu, pokiaľ teda nechceme nad jeho čistením stráviť šialené množstvo času, ktorý by sa dal určite využiť aj lepšie. Známi nám odporučili ľudí ktorí čistia koberce a vykonávajú čistenie liatych podláh. Povedali sme si, že to teda skúsime a zavolali sme im. S pani na centrále sme sa dohovorili na všetkých okolnostiam a o tri dni dorazili dvaja ich zamestnanci.

Koberec nám všade vyčistili rýchlosťou blesku, a keď sme videli, ako odviedli skvelú prácu, nechali sme si od nich vyčistiť koberec aj v predsieni a spálni. Všetko to stihli za veľmi krátku dobu a koberce boli vážne ako nové. Ich zamestnanci boli navyše veľmi milí a veľmi opatrní pri odkladávaní ďalšieho nábytku. Po tejto skúsenosti sa pridávame k spokojným zákazníkom a chceli by sme všetkým službu čistenie kobercov všetkým jedine odporučiť.

Author: Terezie

Share This Post On