Fasáda bude pořád čistá a bez plísní

Vlastním malou pekárnu, která je něco mezi cukrárnou a pekárnou, kde si lidé mohou nejen koupit nějaké to pečivo, ale i zákusky. A vždy jsem se snažila, aby u nás vždy vypadalo co nejlépe. Takže když fasáda začala být čím dál špinavější a udělala se na ní dokonce plíseň. Tak to už mé představě opravdu moc nevyhovovalo. Tak jsem si o těch plísních začala hledat víc informací, abych věděla co s tím. A po pár minutách jsem pár věcí našla a ráda bych se o ně podělila, pokud řešíte stejné problémy jako já. Například, že na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá skoro na každém zatepleném domě. Což je rozhodně nevýhodou. To si asi člověk nevybere. Buď díky zateplení ušetří na za topení, s tím že bude řešit plísně, a nebo prostě utratí víc peněz za topení.

 

Jak…

Jak je vidět, vše má svá pozitiva a negativa. A naše budova zateplená byla. Ale plíseň tam zůstat nemohla. A samozřejmě jsme to tak nechtěli nechat. Naštěstí jsem našla i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o Čištění fasády Praha, která se o to postarala. Našla jsem ji na internetu a měla samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín do deseti dnů a celkově domluva s nimi byla opravdu perfektní. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály.

Také…

Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A proto jsme si jej nechali dát i dovnitř budovy, abychom měli jistotu, že problémy s plísněmi už opravdu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. Jsme s ním opravdu spokojení a moc ho všem doporučuji. A od té doby, co se o naše prostory firma postarala, s plísněmi nemáme žádné problémy.  Tuto firmu musím skutečně doporučit, protože odvedli skvělou práci a i zaměstnanci byli moc milí. Takže zkrátka všechno perfektní. Pro více informací vám doporučuji, abyste se podívali na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Author: Lucie

Share This Post On