Každý koberec si zaslouží péči

Již druhým rokem jsem zaměstnaná jako vedoucí prodejny s nábytkem. Již delší dobu jsem pozorovala, jak jsou na koberci v prodejně při slunečném počasí zřetelné zašlapané nečistoty. Vyjednala jsem si svolení a finanční krytí od majitele obchodu a pustila se do shánění úklidové firmy. V našem okolí nebylo moc firem, které tuto službu provozují. Navíc měly nekonečné čekací lhůty na volný termín. Většinu zakázek měly kryty dlouhodobými smlouvami. Nakonec jsem na internetu objevila velkou firmu, která provozuje řadu úklidových služeb po celé České republice včetně malých měst. Jednalo se o firmu tepování koberců Praha 10. Oslovila jsem tuto firmu a bez jakýkoliv problémů si domluvila podrobnosti a termín do čtrnácti dnů. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dostavili přesně v dohodnutý čas a ihned se pustili do práce.

jak umýt koberecčištění koberců s vysokým vlasemjak se zbavit roztočů

Celou plochu koberce…

Celou plochu koberce začali šamponovat a současně kartáčovat pomocí kotoučového stroje s rotačním kartáčem. Pak všechnu pěnu z koberce vysáli vysokotlakým vysavačem do sucha. Koberec po vyčištění vypadal skvěle, jako nový, od vyčištění je i snadnější jeho údržba. Účinnost a kvalita čištění této firmy spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních  kartáčů zapracovává do samé struktury koberce  aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté zašlapané nečistoty. U kotoučové metody navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť výkonný vysavač neobyčejně provzdušní jeho celou strukturu a celkově tak oživí jeho vzhled.

hygiena domácnostiefektivní čištění koberceprostředky na mytí koberců

Tato metoda čištění…tepování koberců Praha 10

Tato metoda čištění je vhodná i pro koberce s vyšším vlasem. Kromě všech nečistot chemie bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Většina firem nabízela tzv. extrakční metodou, která je sice levná, ale není tak kvalitní, protože chemie nepůsobí v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. S vyčištěním koberce jsem byla velice spokojen. Firma již patří mezi ty, ke kterým se můžu s důvěrou vrátit. Tato firma disponuje velmi kvalitním zázemím s odborně zdatnými pracovníky, moderním strojovým a nástrojovým vybavením, která při své činnosti používá pouze nejkvalitnější  přípravky. Jak jsem již zmínila, firma nabízí celou škálu služeb jako je čištění čalounění, mytí a voskování podlah, mytí oken, mytí výloh,fasád. Určitě vám doporučuji se podívat na jejich stránky.

firma na mytí kobercůchlupy v kobercijak se zbavit chlupů v koberci

Author: Gabriela

Share This Post On