Jejich postupy jsou bezkonkurenční

V centru města vlastním obchod s keramikou. Nedávno jsem se ale potýkali s nepříjemným problémem, který bych nepřála žádnému podnikateli. Jednalo se o plísně.  Nevím, jak je to možné, ale na fasádě obchůdku se prostě udělala plíseň. Musela jsem zakročit včas, než se pořádně rozroste. Na internetu jsem si našla hnedka několik firem, které nabízely odstranění plísně, ale jen jedna firma se jevila jako nejlepší. Byla to firma. Ta na trhu působí už několik let, mají velké zkušenosti a pracují dokonce i v zahraničí pro Německo, Rakousko nebo i Slovensko. Už z jejich internetových stránek lze vidět, že jsou profíci. Hned jsem tam volala ráno a zamluvila jsem si termín. Docela mě překvapilo, že mi paní po telefonu dala na výběr hned několik termínů. Mohla jsem si dokonce vybrat i konkrétní hodinu. To bylo velice příjemné, že jsem se nemusela vázat já na ně a že jsou takto flexibilní.

Přijeli…

Přijeli přesně na čas, což také oceňuji. Nesnáším, když musím na někoho čekat. Obhlédli si obchod a dali se do práce. Pro odstranění plísně využívají moderní a revoluční nátěr LSG proti plísním a bakteriím, který je opravdu velice odolný a účinný. Po odstranění nečistot a biotického napadení se aplikuje nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří nátěr omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch, který je k tomu všemu navíc ještě odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady.

I…

I naprosto krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.  Nátěr je navíc bezpečný pro lidi i zvířata, takže se nemusíte bát, že vám ublíží. Skvělé na Čištění zateplené fasády Pardubice je také to, že vám dají záruku dva roky. Kdyby se náhodou plísně zase objevily, tak vám nátěr zdarma aplikují zase. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto firmu, protože opravdu fasáda byla jako nová. Po plísní se slehla zem. Moc děkuji za tak skvěle odvedenou práci, já sama bych se s tím neporvala, to je jasné. Tak dokonalou techniku a prostředky prostě nemám a ani nejsou k sehnání.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On