Zničíte je jednou provždy. Je to jasný gól

Když se potřebujete zbavit plísně, věřte mi, že nejlepším způsobem je firma. Rozhodně se vyvarujte nějakých čisticích a desinfekčních přípravků, které seženete někde v obchodech. To vám rozhodně nepomůže. Budete s plísní bojovat týdny, a nakonec to stejně vzdáte jako my na kabině fotbalistů. Na fotbalovém stadionu v našem městě se nám objevila plíseň. Jednalo se o kabiny fotbalistů. Nejprve jsme to moc neřešili. Důležitější byly tréninky, zápasy a výhry. Ale nakonec byla plíseň dost viditelná. to jsme hnedka začali řešit. Nemůžeme nechat naše fotbalisty, aby byli v něčem takovém a samozřejmě ani hostující soupeře. Byla by to ostuda, a navíc plísně jsou zdraví škodlivé. A jak už jsem říkal, zkoušeli jsme nejdříve všelijaké desinfekce a postřiky, ale nic nepomohlo. Až tady tahle úklidová firma, která je mimochodem známá i v zahraničí, třeba na Slovensku, v Německu nebo Rakousku.

Dobré…

Dobré jméno má skoro všude a věřte, že i u vás si šplhne. Firmu jsme našli na internetu a zavolali do ní. S paní po telefonu jsme si hnedka bez větších problémů a dalších starostí a zařizování dohodli termín. Tým Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem dojel přesně na čas. Je na ně vážně spolehnutí. Obhlédli si kabiny fotbalistů a začali. Mechanicky vyčistili fasádu pomocí čistící chemií, která zajistí, že je fasáda v dobrém stavu i po zásahu chemií. Nátěr LSG je odolný a po zaschnutí se vytvoří na natřené fasádě průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva, která je i omyvatelná. Nátěr pracovníci dokáží aplikovat na skoro všechny možné povrchy- dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, dřevo, umakart, betony.

Všechny…

Všechny povrchy, které jsou tímto nátěrem chráněné, se nemusí plísně obávat. Nátěr je také odolný vůči UV záření. Výborné je na firmě také to, že vám dá záruku na 2 roky. Pracovníci navíc říkali, že vydrží nátěr 6 až 10 let. To je skvělé, protože si nemusíte hned za pár měsíců lámat hlavu s tím, že bude potřeba zase proti plísni zasáhnout. Firma A SERVIS je vážně profík a my ji můžeme jedině doporučit. Fotbalisté zase mohou v pohodě chodit trénovat a hrát utkání. Firma je jasný tah na branku s nádherným gólem.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On