Zkuste se na to podívat z té dobré stránky

Rekreační centrum, které vlastním, se muselo potýkat s plísněmi na fasádě. To jsme samozřejmě museli hnedka zatrhnout ještě v zárodku, než se plísně rozrostou všude po stěnách a půjdou vidět i z dálky. Na pomoc nám přišla úklidová firma. Už roky nám pomáhá s vyčištěním podlah a koberců v našem centru a vždy jsme s nimi naprosto spokojeni. Nikdy nepřijeli pozdě, vždy jsou příjemní a výsledek je dokonalý. Našli jsme si je na internetu a četli několik recenzí. Ty byly tak pozitivní, že jsme si řekli, že je zkusíme. A už několik let nemáme nikoho jiného a ani nikoho jiného nechceme. Čištění fasády Plzeň rozhodně doporučujeme. Do dvou dnů jsme měli po problému a plísně na fasádě byly minulostí.

Tým…

Tým nejdříve na fasádu nanesl desinfekci a pak nátěr LSG proti plísním. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Stačí krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem a dojde okamžitě k lokální změně v koncentraci důležitých iontů, takže nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu, který je chráněn nátěrem proti plísním LSG, se nemusíte obávat, že by se vyskytly znova plísně, bakterie, houby ani kvasinky. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže nemůže ublížit člověku ani zvířátkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Nátěr navíc uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, přičemž veškerá vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet pryč.

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Málokde byste hledali tak dokonalou firmu. Stačí zvednout telefon, domluvit se s paní na telefonu a pak jen očekávat tým. A ni jiného dělat nemusíte. Vše je tak snadné a bezproblémové. To je také velká výhoda firmy. Snaží se zákazníkům vše ulehčit a odvést dokonalou práci, aby byli spokojení. Moc za to děkujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On