Internát má lesklá a zářivá okna

Každý rok si zveme na mytí oken na náš internát úklidovou firmu. Vždy nám dokonale umyjí všechna okna, mají s sebou i techniku po výškové mytí oken jako je horolezecká a speleologická technika, hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Vždy jsme s nimi byli naprosto spokojeni a nikdy nás nezklamali. Komunikace s nimi je vždy na úrovni, bezproblémová a výsledek jejich práce dokonalý. Nemají jedinou chybičku. Všichni pracovníci jsou vždy velmi usměvaví a vědí, co dělat. Nejsou to jen brigádníci, kteří se ve firmě střídají jak na běžícím pásu, ale firma má jen proškolené pracovníky, kteří se vyznají v mytí oken i ve výškách. To je velké plus, protože mnoho úklidových firem toto nenabízí. Nejdříve vždy perfektně umyjí všechna okna, a to i parapety a rámy. Pak vezmou čistý rozmývák a důkladně vždy setřou okna pomocí stěrky s kvalitní gumou. Až okna uschnou, vrhnou se na leštění oken.

K…

K tomu využívají pouze bavlněnou plenu. Jedná se o jejich vlastní kvalitní technologii tzv. trik suchého leštění. Bylo nám vysvětleno, že se jedná o efektivní metodu, jak zajistit, aby okna byla pěkně lesklá a bez šmouh. Když se okna leští za mokra, pak na nich lze po krátkém čase vidět tahy po leštění a nevzhledné šmouhy, které kazí celkový dojem z umytého okna. Takové leštění je sice náročnější, ale to firmě nevadí. Důležitý je výsledek a spokojenost zákazníků. Okna leštěná a umytý tímto způsobem vydrží čistá dlouhé týdny. Někteří studenti lepí na okna i různé samolepky a pak po nich zbydou na oknech nečistoty. Ale i s tím si firma poradí hravě. Okna nikdy nepoškrábou, jsou pečliví a po samolepkách není vidu ani slechu. Aby okna vydržela čistá ještě delší dobu, tak nám na ně dali nyní i speciální impregnaci.

Jedná…

Jedná se o GlassProtect impregnaci, která má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřená okna touto impregnací mají samočisticí schopnost. Zabraňuje se tak uchycení plísní i vodního kamene. Internát po jejich zásahu vypadá vždy skvěle, okna se lesknou na dálku a my máme radost, že studentům můžeme takto přichystat čisté a hezké prostředí. Mytí oken Brno nabízí také čištění podlah, koberců nebo fasád. Přemýšlíme dokonce, že si je pozveme na čištění fasády internátu, protože na některých místech je fasáda špinavá, což kazí celkový dojem z budovy. Jsme rádi, že jsme na firmu tehdy před lety narazili a že si nemusíme každý rok hledat někoho jiného.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Author: Lucie

Share This Post On