Mnohem více než jen metoda na čištění

V naší firmě svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, odstraňování starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i  postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění.

Postupujeme…

Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě zaměstnanců Mytí Brno, lité stěrky, kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru.

Naší…

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v tělocvičně na jednom gymnáziu, kde už nebyli se stavem jejich podlah spokojeni. Učitelé tělocviku si všimli, že podlaha nejenom působí již velmi zašle, ale také začala klouzat a to jim dělalo největší starosti, protože se báli, aby studenti nepřišli k nějakému úrazu. A tak se obrátili na nás a my se už o vše postarali. Podlahu jsme vyčistili a nanesli na ni vosk, aby už neklouzala. Jsme rádi, že s naší prací byli spokojeni a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Protože není lepší vizitkou pro firmu než spokojený zákazník. Naše služby realizujeme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na nás obrátit, ať potřebujete cokoli z úklidových služeb. Jsme zde pro vás.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On