Zázrakem pro vaši podlahu. Proto ji všem doporučujeme

Už dlouho jsem chtěla doma změnu, tak jsem manžela přesvědčila, abychom si nově vymalovali byt a v ložnici jsem chtěla mít světle fialovou barvu. Prvně jsem se trochu bála, že bude proti, ale naštěstí vůči té barvě nic nenamítal. A tak jsme se do toho pustili sami, protože jsme chtěli ušetřit za malíře a říkali jsme si, že přece nemůže být tak těžké vymalovat dva pokoje. No, ale nakonec se ukázalo, že to až taková sranda není. A blbý bylo, že trocha barvy skončila i na podlaze. A protože máme v ložnici bílé parkety, tak to bylo vidět, i když šlo o světlou barvu. A samozřejmě jsme to tak nechtěli nechat. Začali jsme to opatrně čistit, jenže ta barva nešla dolů. A báli jsme se na to vzít něco agresivního, protože jsme si nechtěli podlahu zničit. Takže jsme usoudili, že bude nejlepší, když si na to někoho najmeme. Ale jelikož jsme žádnou neznali, bylo nutné poradit se na internetu. Naštěstí vám google v tomto ohledu poradí prakticky se vším.

Nemusela…

Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na Hloubkové čištění podlah Praha. Jejich stránky se mi líbily a příteli taky, tak jsme usoudili, že by se ta investice měla vyplatit. Tak jsem je kontaktovala a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních záležitostech. A komunikace s nimi byla perfektní. Vše proběhlo rychle a bez komplikací. A s jejich prací jsme taky velice spokojení. Podlaha byla krásně vyčištěná jako nová a já jsem tak neskutečně ráda, že jsem se na A SERVIS obrátila. Fialová barva z parket zmizela a nepoznaly byste, že tam nějaké skvrny vůbec. Za jejich celkový přístup a dobře odvedenou práci jim děkuji a vkládám svou recenzi na internet. Jsou totiž opravdu velice schopní a milí, proto bych je chtěla takto podpořit a všem je doporučit.

Jejich…

Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat vyčistit koberce, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS je pro nás zárukou kvality ve všech směrech a navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě, takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale věřte mi, rozhodně vyplatí se do toho investovat. Sami takto podlahu nikdy nemůžete vyčistit a podlaha vám vyčištěná vydrží opravdu dlouho. A její následné čištění je opravdu neuvěřitelná hračka. Tato firma realizuje své služby po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Author: Lucie

Share This Post On