I barva na vlasy může jít z podlahy dolů.

Spolu s kamarádem jsme si před lety otevřeli kadeřnický salon. Naše práce nás moc baví a jsme rádi, že k nám chodí hodně lidí. A velmi si zakládáme i na hezkém interiéru, protože zastáváme názor. Že když někdo pracuje v oblasti s péčí o vzhled, tak by interiér měl taky dobře vypadat. A v poslední době jsem měla pocit, že podlahy už nejsou v dobrém stavu. Přece jenom při naší práci vám holt někdy něco spadne na zem, a to včetně barvy. Sice jsme to vždy po sobě uklidili, ale když se to takto opakuje pár let, tak podlaha přece jen dostane zabrat, i když se o ni staráte. Takže jsme došli k závěru, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi o nich psali skutečně jen v dobrém. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce.

Musím…

Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Na podlaze byste nenašli jednou malou skvrnku od barvy. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.

Také…

Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Příště se Umývaní dlažby Praha ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, a to je pro mě taky velice důležité, protože špatně se pracuje s lidmi, kteří jsou velmi nepříjemní, i když odvádí dobrou práci. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Člověk nemůže očekávat, že skutečná kvalita a profesionalita bude zadarmo.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Lucie

Share This Post On