Stane se z toho ještě větší problém

Chcete mít vaši fasádu skvěle čistou a nevíte jak na to? Tak to svěřte do rukou odborníkům. A těmi je úklidová firma, které jsme opravdu moc vděční. Fasáda naší bižuterie už na tom delší dobu nebyla zrovna slavně, ale když se na ní udělala i plíseň, tak už to byl opravdu konec. Teď už nebyla šance, že bychom se o to sami dokázali postarat. Špína by se dala přemalovat, jenže toto už ne. Toto muselo být odstraněno.

Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě Čistění oken Brno a jejich protiplísňový nátěr je vážně zázrak. Protože od té doby nemáme s plísní a ostatními nečistotami na fasádě žádné potíže. A rozhodně se vyplatí si tento nátěr dát i jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí.

Jistě…

Jistě, nejprve musela být plíseň pořád vyčištěna, na což měli jiný dezinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr LSG. Který pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. A můžete ho dát na spoustu různých povrchů, jako jsou vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Takže si jej můžete dát i dovnitř, protože i vevnitř vznikají plísně a tam je to snad ještě větší problém, než když se vám udělá na fasádě. A tento nátěr je pro vyšší organismy naprosto bezpečný, takže se nemusíte bát, že by byl zdraví škodlivý. A je vhodný i do potravinářských provozů. Tento nátěr má ještě více výhod, například, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

K dalším…

K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Jen se nesmíte leknout ceny jejich služeb.

Je pravda, že nejsou nejlevnější, ale věřte mi, rozhodně se vyplatí do toho investovat. Odvádí totiž vynikající práci. A ty jejich prostředky, kosmetika, ten nátěr – to všechno taky nejsou zrovna nejlevnější záležitosti, takže člověk musí počítat s tím, že se to odrazí i na ceně služby. Ale výsledky jejich práce jsou opravdu dlouhodobé, takže když to potom člověk rozpočítá, tak to ve výsledku ani tak drahé není. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On