A je toho mnohem víc

Vlastním obchod se zdravou výživou a už delší dobu mě trápil stav naší fasády. Byla na ní všelijaká špína, a aby toho nebylo málo, tak se na ní udělala dokonce i plíseň. A to už jsem to nemohl jen tak přehlížet. Mohlo by to totiž fasádu nenávratně poškodit, kdybych to nechal jen tak. A to jsem samozřejmě nechtěl, protože by to bylo tak ještě finančně náročnější. Takže bylo potřeba to přenechat nějaké firmě, která by se tímto zabývala.

Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá, ale nikdo žádnou neznal, tak jsme byli odkázaní na reference na internetu. Ale jsem naštěstí rád, že to tak dopadlo, protože jsme našli skvělou firmu. A sice Mytí fasády Brno. Měla na internetu jen dobré ohlasy, tak jsme si řekli, že zavoláme právě jim. A byli jsme s nimi moc spokojení. V domluvený den přijel tým specialistů, který se o vše postaral.

Na…

Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Nátěr totiž uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Zjednodušeně řečeno, nebude se na fasádě tvořit vlhkost, a tak se tam nebude tvořit ani plíseň. A to není zdaleka všechno, co tento nátěr dokáže.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

LSG…

LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. A i v případě, že zatím problémy s plísněmi nemáte, doporučuji vám, abyste si ten nátěr nechali dát i jako prevenci. A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění.

Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Zjistíte, že tam najdete opravdu všechno, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Author: Nikola

Share This Post On