Každý občas potřebuje vypnout

Některé úklidové věci je opravdu lepší svěřit nějaké firmě. Protože spousta věcí může být ve výsledku mnohonásobně složitější, než by se na první pohled mohlo zdát. A čištění fasád je rozhodně jednou z nich. Pokud totiž nevíte jak na to, tak si můžete fasádu i nenávratně poškodit. A to by pak bylo finančně ještě mnohonásobně náročnější.

A proto mnohem lepší obrátit se na úklidovou firmu. My jsme potřebovali vyčistit fasádu našeho obchodního centra. Byla totiž už špinavá, což by nebylo nejhorší, jenže na ní byla i plíseň. A to už jsme jen tak zamalovat nemohli. Kdo ví, jak by potom zeď vypadala. A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že to není moc mimořádná situace, když se vám plíseň vytvoří.

A hlavně…

A hlavně co se zateplených fasád týče a naše obchodní centrum už zateplené bylo. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě tuto a jejich protiplísňový nátěr je úžasná protiplísňová bomba. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechali bychom ho na prodejnu dát už dávno.

A pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Ne nadarmo se říká, že prevence je tím nejlepším řešením a my jsme si to vyzkoušeli na vlastní kůži. A lidi z A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce.

Na…

Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Až vše pořádně vyčistili, tak zeď ošetřili nátěrem LSG. Ten po uschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Plísně na fasádě Hradec Králové odvedla skvělou práci a musíme ji doporučit.

A skvělé je, že firma nabízí i spoustu dalších služeb.  Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Zkrátka jak vidíte, zastanou toho opravdu hodně.

Author: Nikola

Share This Post On